پایان نامه درباره اطلاعات، مشاهده


Widget not in any sidebars

دکوراسیون منزل با کاغذ دیواری مدرن

امروزه بیشتر سبک هایی که در طراحی داخلی منازل، به ویژه آنهایی که دارای متراژ پایین تر هستند مورد استفاده قرار میگیرد، سبک مدرن است، خوشبختانه مدل های کاغذ دیواری مدرن بسیار متنوع است و در رنج های مختلف کاغذ دیواری ارزان، متوسط و گران قابل تهیه می باشند. کاغذ دیواری هایی با اشکال هندسی جز این دسته هستند. کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری پوستری نیز برای استفاده در سبک مدرن بسیار مناسب می باشد. اگر ترجیح می دهید از کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستری در منزل استفاده کنید، بهتر است با توجه به ابعاد و کوچکی و بزرگی منزل ط آن را انتخاب کنید. استفاده از طرح های شلوغ برای خانه های کوچک توصیه نمی شود و سبب از بین رفتن زیبایی خانه می شود
دکوراسیون مدرن و کاغذ دیواری سه بعدی.

مکان های مناسب برای استفاده از کاغذ دیواری

علاوه بر شناخت طرح, رنگ, جنس و نوع کاغذ دیواری بایستی این را نیز بدانید که آیا بهتر است کل قسمت های منزل را کاغذ دیواری کنید یا بخشی از آن را با استفاده از کاغذ دیواری پوشش دهید بهتر است؟ طراحان داخلی کدام رو پیشنهاد می کنند؟ پاسخ این سوال کاملا بستگی به شرایط دکوراسیون، پتانسیل های فضای خانه، سایر لوازم موجود در خانه و … دارد.

رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری

زمانی که نوبت به انتخاب دیوار پوش مناسب برای منزل یا محیط های اداری می رسد، عموما سوالی که ذهن بیشتر افراد را درگیر می کند این است که رنگ بهتر است یا کاغذ دیواری؟ کدام یک مقرون به صرفه تر است و کدام یک عمر طولانی تری دارد و از همه مهم تر اینکه کدام یک فضای خانه یا محل کار را زیبا تر و جذاب تر می کند.
جواب این سوال به طور کامل مشخص نیست و هر یک از رنگ یا کاغذ دیواری مزایا و معایب خاص خود را دارد.
آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کنیم؟
اینکه بهتر است کل دیوار های خانه را با استفاده از کاغذ دیواری بپوشانید یا خیر بستگی به مساحت دیوار های ابعاد خانه ی شما دارد. ما به شما توصیه میکنیم چنانچه مساحت دیوار های خانه ی شما کم است کل دیوار های خانه را کاغذ دیواری نکنید، چرا که این امر سبب کوچک تر دیده شدن فضای خانه می شود, خصوصا اگر ازمدل کاغذ دیواری های طرح دار استفاده کنید. رنگ های تیره که تصاویری با ابعاد بزرگ دارند باعث می شوند که خانه های کوچک دلگیر شده و کوچک تر از آنچه که هست به نظر برسند. برای رفع این مشکل بهتر است از ترکیب رنگ های روشن ساده و طرح های ریز استفاده کنید، یا کاغذ دیواری طرح دار را با رنگ به صورت ترکیبی به کار ببرید, البته استفاده از آیینه نیز برای خانه های کوچک تا حدود زیادی می تواند کار ساز باشد.

انتخاب کاغذ دیواری مناسب

اگر شما در هنگام خرید کاغذ دیواری انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید می توانید اگر در خانه تان نقطه عطفی دارید آن را بیشتر در معرض نمایش بگذارید، یکی از قسمت هایی که برای استفاده و جلوه ی کاغذ دیواری ها بسیار مناسب است پشت شومینه یا تلوزیون می باشد. استفاده از کاغذ دیواری در پشت شومینه باعث می شود که آن بخش بهه یکی از خاص ترین قسمت های خانه تبدیل شود. اگر از کاغذ های دیواری به صورت تکه ای استفاده کنید نما و جلوه ی بیشتری خواهند داشت.

کاغذ دیواری رنگی

کاغذ دیواری طرح دار در دکوراسیون داخلی

استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار در عین حال که سبب زیبا تر شدن دکوراسیون می شوند، استفاده ی افراطی از آنها خوب نیست، طرح های زیاد پس از مدتی موجب دلزدگی می شوند بنابراین باید در ترکیب با رنگ های ساده ی دیگر استفاده شود.

کاغذ دیواری های مخصوص فضاهای خاص

از کاغذ دیواری ها برای تاکید بر فضاهای خاص و ارزشمند در دکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید. این ترفند دکوراسیونی مخصوصا در خانه هایی با پلان باز به شدت کاربردی هستند و می توانند به عنوان جدا کننده هایی فضایی هوشمند عمل کنند.

پوشاندن عیب و ایرادات دیوار با کاغذ دیواری

اگر روی دیوار های خانه فرورفتگی، برجستگی و ترک وجود داشته باشد، بهترین و راحت ترین راح حل آن است که آن عیب را به کمک کاغذ دیواری های زیبا بپوشانیم. این کار باعث می شود که شما به زیبایی و معجزه ی کاغذ های دیواری در جذاب کردن و زیبا تر کردن خانه پی ببرید.

معرفی کوتاه کاغذ دیواری

در این مقاله قصد داریم انواع کاغذ دیواری که در طراحی داخلی منزل می تواند تاثیر فراوانی داشته باشد رو معرفی کنیم. برای تهیه ی انواع کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری قابل شست و شو، کاغذ دیواری تصویری، نصب کاغذ دیواری، بهتر است اطلاعات لازم را کسب کنید در این مقاله قصد داریم نکات مهم خرید انواع کاغذ دیواری را برای شما عزیزان معرفی کنیم. کاغذ دیواری پذیرایی بهتر است متناسب با دکوراسیون منزل و با توجه به سلیقه شما انتخاب شود. در هنگام انتخاب کاغذ دیواری به رنگ وسایل منزل که قرار نیست تا سال ها عوض شود توجه فراوان کنید. همچنین سبک دکوراسیون پذیرایی نیز در انتخاب طرح و رنگ کاغذ های دیواری بسیار موثر است. پرده، مبلمان و فرش ها عناصر اصلی هر خانه ای هستند که باید از نظر رنگ و سبک با یکدیگر هارمونی داشته باشند. برای خانه هایی با طراحی داخلی مدرن بهتر است از کاغذ دیواری هایی ساده یا با طرح های هندسی استفاده شود. در تیراژه هارمونی می توانید آلبوم های مختلفی از انواع کاغذ دیواری مدرن را مشاهده و انتخاب کنید.

کاغذ دیواری اتاق نشیمن

نصب کاغذ دیواری