چاپ و طراحی آنلاین در سایت آیویزیت

: چاپ و طراحی رو فقط آنلاین تجربه کنین …

سایت آیویزیت ارائه دهنده خدمات مشاوره، عکاسی، طراحی و چاپه، که از سال ۱۳۸۱ به شکل تخصصی در این مورد مشغول به فعالیته.

عکاسی صنعتی یکی از شاخه های عکاسیه که به سفارش یه سازمان صنعتی شکل میگیره و به ثبت فرایندهای تولید ، اجناس ، سازمان کار ، کارکنان و یا لوازم سازمانی می پردازه. عکس صنعتی ممکنه با مقاصد داخلی ( مثلا اداری و یا روابط صنعتی ) و یا خارجی ( مثلا تبلیغات یا روابط عمومی ) بکار گرفته شه.

خدمات عکاسی این مجموعه به بخش عکاسی صنعتی معطوف بوده که عکاسی از اجناس و قطعات و فضای باز رو شامل می شه.

خدمات عکاسی حرفه ای

گرافیک (برابر فرهنگستان: نگاشتارگری) بخش ای از هنرهای تجسمیه که دارای کاربرده های متنوّع و گسترده ایه. گرافیک یا به عبارت کاملتر طراحی گرافیک (Graphic design)، به کار گیری تکنیکهای جور واجور خلق آثار دوبعدی روی سطوح جور واجور مثل کاغذ، دیوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستیک، نمایشگر رایانه، سنگ و… است که در جهت رسوندن پیامی خاص به بیننده انجام قبول کنه. از جملهٔ این تکنیکها می توان به: عکاسی، نقاشی، روش های جور واجور چاپ اشاره کرد. در هنر طراحی گرافیک از عکس، تکنیکهای جور واجور طراحی (مداد، کنته، ذغال، پاستل گچی، پاستل روغنی، قلم و مرکب، مداد رنگی)، تکنیکهای جور واجور نقاشی (رنگ و روغن، آبرنگ، گواش، رنگهای آکریلیک)، کلاژ، شکل های جور واجور روش های چاپ دستی (سیلک اسکرین و باتیک) و هرنوع روش خلق تصویر استفاده می شه.

خدمات طراحی و چاپ آنلاین خدمات طراحی

خدمات طراحی این مجموعه با به کار گیری طراحان مجرب و با سابقه در همه زمینه های لازم عرضه می شه. که میشه به طراحی لوگو، طراحیه اداری، طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ، طراحی کارت ویزیت، طراحی پاکت ، طراحی بیلبرد، طراحی کارت پستال و دعوت، طراحی شکل های جور واجور کارت پرسنلی، طراحی جعبه و بسته بندی، طراحی لیبل و اتیکت، طراحی شکل های جور واجور فرمای چاپی و استندای تبلیغاتی و نمایشگاهی از خدمات تخصصی این مجموعه س

 آیویزیت

واژ هٔ چاپ و صورت قدیمی تر اون «چهاپ» رو برگرفته از واژ هٔ مغولی چاو دونسته ان که به معنی «فشردن سطحی بر سطح دیگه» است. هم اینکه “چاپ” در ترکی به معنی کوبیدن و یا حرکت همیشگی همراه با کوبشه. چاپ در کلمه به معنی نقش، اثر، مُهر و نشون آمده و در متون جور واجور کلمات طبع، باسمه، و تافت به عنوان هم معنی اون به کار رفته. چاپ در اصطلاح، به عمل، فن، و صنعت افزایش صورت و نقش های دوبعدی مانند حروف، ارقام، خط ها، تصویرها، و… به وسیلهٔ انداختن اثر این نقش ها بر کاغذ، پارچه، یا مواد دیگه، به خاص چاپ مواد خواندنی، با تصویر یا بدون تصویر روی کاغذ گفته می شه.

چاپ بسته دستمال کاغذی

در تعریفی دیگه، چاپ کل عملیاتیه که متن خام رو به اثر لایق انتشار مانند کتاب، مجله، روزنامه، و جز اون تبدیل کنه. چاپ روی کاغذ شناخته شده ترین کار چاپیه.امروزه با پیشرفت فوت وفن های چاپ این عمل روی مواد سلولزی، نایلونی، پارچه ای، چرمی، مواد شیمیای، فلزی، شیشه ای با اشکال صاف یا ناهموار، مقعر یا محدب و … صورت می گیرد. چاپخانه هم در کلمه به معنی محل چاپ کردن و در متون جور واجور کلمات مطبعه، دارالطباعه، و باسمه خونه به عنوان هم معنی اون به کار رفته.

چاپخانه مؤسسه یا کارگاهیه که از عهد هٔ انجام کارای چاپی روی کاغذ و بقیه اشیا از راه شکل های جور واجور چاپ بربیاد و به تعبیری دیگه، محلیه که چاپ کتاب، نشریات، و مانند اون در اونجا انجام می گیرد. امروزه، چاپ به عنوان یه پروسه انبوه صنعتی در نظر گرفته می شه که بخش اساسی صنعت نشر و بخش مهمی از فعالیت های اداری و حکومتی زا شامل می شه.

خدمات چاپ این مجموعه ، شامل خدمات چاپ افست کاتالوگ، بروشور، پوستر، ست اداری، شکل های جور واجور کارت ویزیت و کارت پرسنلی، شکل های جور واجور پاکت و بسته بندی و … هستش .

 چاپ کارت ویزیت

شعار گروه آیویزیت همیشه این بوده که خدمات چاپ و طراحی رو از هر کجای ایران فقط آنلاین تجربه کنین و در این رابطه هم تموم تلاش خود رو هم کرده ، تا بتونه خدماتی شایسته رو به مشتریان خود در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت ارائه کنه.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *