چاق ترین زن ایرانی (+عکس)

به گزارش جام جم روزنامه وطن امروز نوشت: چاق ترین زن ایران با ۳۵۰ کیلوگرم وزن در خونه شون تحت درمانه و پزشکان حال عمومی ایشون رو مناسب توصیف کردن. این زن که از چاقی بیش از اندازه رنج می بره و این موضوع موجب بروز بیمارهای در رابطه دیگری در ایشون شده، در خونه و با بعضی پزشکان متخصص به رایگان تحت درمانه و این در حالیه که آبجی ایشون به خاطر همین در تابستون سال پیش جون باخت.

سرپرست تیم پزشکی بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز که درمون یکی از زنان چاق ایران در اهواز رو بردوش داره پس از معاینه این مریض در خونه، حال ایشون رو مناسب توصیف کرد.

دکتر عبدالله صرامی، دکتر معالج و سرپرست تیم پزشکی بهداشت و درمان اهواز حال عمومی خانوم مجدم که از چاقی بیش از اندازه رنج می بره رو تقریبا مناسب بیان کرد و اضافه کرد: الان از نظر عفونتای پوستی مشکل حادی وجود نداره و عفونتای قبلی هم بهتر شده.

: بدیش اینه در رابطه با دردهای عضلانی اسکلتی که به هر دو پای مریض انتشار یافته، محدودیت تشخیصی داریم به خاطر اینکه وزن زیاد مریض اجازه انجام MRI رو نمی ده و تنها کاری که ما می تونیم بکنیم درمان علامتیه.

ایشون در ادامه با بیان اینکه وزن بسیار بالای مریض موجب شده درمان با احتیاط انجام شه، اضافه کرد: ما حتی قادر نیستیم وزن مریض رو اندازه بگیریم چراکه ایشون به دلیل چاقی بیش از اندازه بی حرکته.

خانوم مجدم ۵۰ ساله هم درباره شرایط جسمی اش گفت: حدود یک و نیم ماهه که از کمردرد شدید رنج می برم و چون هیچ حرکتی ندارم این درد روزبه روز شدید شدن می شه.

ایشون اضافه کرد: من از اول تولد چاق بودم اما از ۳ سال پیش وزنم یهویی زیاد شد طوری که امکان هرگونه تحرکی ازم سلب شد و به کلی زمینگیر شدم.

تابستون گذشته هم آبجی ۶۵ ساله ایشون بر اثر چاقی بیش از اندازه و دچار شدن به دیابت با ۳۵۰ کیلو وزن پس از معالجات بسیار درگذشت.

تیم پزشکی بهداشت و درمان اهواز که درمون ایشون رو هم بردوش داشت پس از انجام معاینات و بررسی آزمایشات زیاد اعلام کرد راه قطعی واسه درمان این نوع چاقی وجود نداره و هرگونه عمل جراحی به خاطر کاهش وزن، ممکنه موجب مرگ شه. تیم پزشکی تشکیل شده از پزشکان متخصص بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز از مدتا پیش درمون این ۲ آبجی رو به صورت رایگان بردوش گرفتن.

منبع: جام جم آنلاین

جمع آوری: آلامتو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *