پیوند کبد به شخصی کاملاً غریبه که به ازدواج ختم شد!+عکس

شایدً باورش سخت باشه که مردی به زنی که اصلاً نمی شناخته، کبد خودشو بده و درآخر این پیوند انقدر خوشُمن باشه که اونا باهم ازدواج کنن.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: وقتی که یکی از افسرهای اجرای کُد در فرانکفورت عزمشو جزم کرد نصف کبد خود رو به فردی که اصلاً نمی شناسه اهدا کنه، اصلاً فکر نمی کرد همین فرد روزی مهم ترین آدم زندگی اش شه. در مارس سال ۲۰۱۲ بود که پزشکان تشخیص دادن هِدِر کروگِر ۲۷ ساله به سرطان کبد اونم در سطح ۴ مبتلاست و به پیوند کبد نیاز داره، پیوندی که اگه خیلی زود اتفاق نیفتد اون تنها چند ماه دیگه زنده هستش.

در این شرایط قرار گرفتن در لیست پیوندهای بیمارستان هم خیلی عاقلانه به نظر نمی رسید و این دختر جوون باید به سرعت کبدی که با اون موافق بود رو پیدا می کرد. خودش میگه که در اون زمان بدنش تحلیل می رفته و به طور کاملً متوجه این موضوع شده که انجام کارای عادی و عادی روزانه هم براش سخت شدن.

در همین روزا پسرعمویش که تو یه ایستگاه پلیس کار می کرده، در زمان نهار واسه یکی از همکارانش ماجرای هِدِر رو تعریف می کرده که کریس دِمسی می شنوه. کریس بااینکه اصلاً هِدِر رو نمی شناخته و تابه حال هم از اون حرفی نشنیده، اما احساس می کنه باید واسه سلامتی اون کاری بکنه. کریس میگه که همیشه به خودش می گفته اگه جایی کمکی از دستت برمیاد بکنه، شاید روزی که تو به چیزی نیاز داشته باشی کسی به کمکت بیاد.

پیوند کبد ازدواج

کریس به پسرعموی هِدِر درباره تصمیمش میگه و واسه انجام آزمایشا به بیمارستان میره، نتیجه مثبت بود و خون اونا به هم می خوره. حالا زمان اون بود که به هِدِر درباره این اتفاق غیرمنتظره بگن. هِدِر تعریف می کنه که اون روز پای تلفن اصلاً نمی تونسته باور کنه کسی که اونو نمی شناسه، حاضرشده به اون کبد بده.

هِدِر و کریس ملاقات کوتاهی باهم داشتن و بعدازآن واسه انجام عمل به بیمارستان می رن و درآخر عمل موفقیت آمیزی رو انجام میدن. بعد از عمل کریس گفته بود که واسه این کار چیزی رو به اون بدهکار نیستن و فقط واسه اینکه کمک کرده باشه، حاضر به انجام این پیوند شده.

پیوند کبد ازدواج

این دو در دو سال گذشته از حال همدیگه خبر داشتن، اما به گفته هِدِر از چند ماه قبل بیشتر به هم نزدیک شدن، به نظر می رسید انجام این عمل باعث نزدیک شدن روحیات اونا به هم شده بود و وقتی کریس از هِدِر خواستگاری کرد، اون با همه وجود «بله» رو گفت.

هِدِر بعد از مراسم عروسی اش گفته بود که اتفاقات دو سال گذشته رو نمی تونه باور کنه، اینکه همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و حالا اونم تجربه یه سرطان رو پشت سر گذاشته، هم باکسی ازدواج کرده که در سخت ترین دوران زندگی اش بدون اینکه حتی اونو بشناسه،در کنارش بوده. هِدِر دراین باره میگه: «احساس می کنم یه فرشته منو زیر نظر داشته.