پیش فروش بلیت قطار از شنبه از سامانه مشترک

 دور جدید پیش فروش بلیت قطار از ۲۱ بهمن ماه جاری از سامانه کامل برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطار های مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران از شنبه – ۲۱ بهمن ماه – شروع می شه.

به گزارش ایسنا در دور جدید پیش فروش که از راه سامانه ی جدید برنامه ریزی و نظارت بر پیش فروش بلیت قطار های مسافری انجام می شه با حضور شش شرکت بخش خصوصی هستش.

شرکت رجاء بلیت های خود رو از راه سامانه ای که سال هاست از این روش بلیت خود رو می فروشد، پیش فروش می کنه.

شش شرکت خصوصی قطارهای مسافری که در راه های داخلی تردد می کنن، دور جدید پیش فروش رو از ساعت ۹ صبح شنبه ۲۱ بهمن ماه شروع می کنن.

مسئوولان شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران راه اندازی سامانه ی جدید رو باعث بهره مندی همه شرکت های بخش خصوصی از استقلال بیشتر واسه فروش بلیت قطار های خود می دانند.

قبل از راه اندازی سامانه ی فروش بلیت جدید همه شرکت ها از راه سامانه شرکت قطار های مسافری رجاء بلیت خود رو می فروختن که به باور مسئولان راه آهن جمهوری اسلامی باعث می شد شرکت های خصوصی استقلال کاری نداشته باشن و سهم شرکت راه آهن از فروش بلیت قطار ها با تأخیر به حساب این شرکت واریز شده و اینطوری شرکت ها به راه آهن بدهکار باشه.

مسئولان شرکت راه آهن فکر می کنند سامانه ی جدید باعث شفافیت در عملیات مالی شرکت ها در مورد ی فروش بلیت و تفکیک سهم هر شرکت از فروش با سرعت بالا می شه.

شرکت راه آهن در حالی از راه اندازی سامانه ی کامل برنامه ریزی و نظارت بر فروش بلیت قطارهای مسافری راه آهن جمهوری اسلامی ایران دفاع می کنه که راه اندازی این سامانه اظهارنظرهای متفاوتی از طرف شرکت رجا و شرکت های خصوصی دیگه به همراه داشت.

سامانه مشترک عصر ایران قطار

Share this post

Post navigation

You might be interested in...