پیش بینی های بیل گیتس برای ۲۰ سال آینده

بیل گیتس

روز سه شنبه، بیل گیتس واسه چهارمین بار در پایگاه ردیت حاضر شد تا کاربران این شبکه اجتماعی پرطرفدار، هر چی می خواهند از اون سوال کنن.

به گزارش فرادید به نقل از بیزینس اینسایدر، یکی از کاربران سوالی بسیار باحال از بیل گیتس پرسید: جامعه بشری در ۲۰ سال آینده، به چه چیزایی دست پیدا می کنه؟

بیل گیتس که خودشو یه «فرد خوش بین» می دونه، به سه مورد اشاره کرد. صحبت های بیل گیتس، به عنوان یکی از موفق ترین افراد زنده جهان، شنیدنیه.

ابتکار در مورد انرژی

بیل گیتس اول به ابتکار در مورد انرژی اشاره کرد و گفت که باید راهی ارائه شه که بشه هزینه ها رو پایین آورد و از شر گازهای گلخانه ای هم خلاص شد. صحبت های بیل گیتس برگرفته از اتفاقات گذشته دور و بر نیاز به معجزه ای در مورد انرژی مطرح شده.

اون می گوید: «ابتکار در مورد انرژی فقط در صورتی ممکن می شه که موسسه های عمومی و خصوصی روی اون خطر کنن.»

پیشرفت های پزشکی

مسئله دوم هم پیشرفت های پزشکی واسه مقابله با مریضی های خطرناک مثل فلج کودکان، مالاریا، ایدز و سل هستش. بیل گیتس می گوید که این مریضی ها رو یا باید به طور کامل ریشه کن کرد و یا باید احتمال گسترش اون رو نزدیک به صفر رساند.

به نظر آقای گیتس، علم می تونه به این جایگاه برسه. اون عقیده داره که فلج کودکان، سرخک و اوریون به طور کامل از بین میرن و تا ۳۰ دیگه هم هیچ خبری از سرطان نخواد بود.

آموزش

بیل گیتس می گوید که مسئله سوم اینه که آموزش بهبود یابد. اون می گوید: «به معلمان باید کمک کرد تا بهتر درس بدن و به علم آموزان هم باید آموخت که چه مهارت هایی براشون مفیدتره.»

به همین منظور، بنیاد گیتش قبلا کارش رو شروع کرده و از تدریس سفارشی سازی شده پشتیبانی می کنه. این بنیاد از مدرسان خلاق، پویا و علاقه مند پشتیبانی می کنه.

رمز موفقیت در زندگی به روش بیل گیتس

۲۸ اکتبر، تاریخ تولد بیل گیتس مبارک

بیل گیتس فرادید

Share this post

Post navigation

You might be interested in...