پیشنهاد بی‌شرمانه یک اسپانسر به بانوان بسکتبالیست

زهره صابری در گفت وگو با پانا در مورد این که تیم بسکتبال صابری تهران اسپانسر داره؟ اعلام کرد: گروهی از تیمای لیگ برتر بسکتبال بانوان مانند مهرآمین قزوین، دانشگاه آزاد، آرارات، وحدت آریا و استیل آذین اسپانسر دارن اما بعضی از تیما مثل تیم ما و نیکان ترابر بدون اسپانسر در لیگ شرکت کردن.

ایشون اضافه کرد: ما به سختی تیم رو تا این مرحله رسونده ایم و الان که در رده دوم جدول قرار داریم، دیگه دلمون نمیاد، تیم رو رها کنیم. ما پول روی هم می ذاریم و تلاش می کنیم تیم رو در جدول نگه داریم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان صابری تهران در مورد اندازه دستمزد بازیکنان این تیم، گفت: ما نه فقط به بازیکنان پولی واسه دستمزد پرداخت نمی کنیم بلکه بازیکنان ما واسه اینکه بتونن بازی کنن، باید مبلغی رو هم پرداخت کنن.

صابری با بیان اینکه واسه پرداخت ورودی مسابقات باید وام بگیریم، اضافه کرد: یه تیم بسکتبال بانوان واسه اینکه بتونه ورودیه مسابقات رو پرداخت کنه و لباس بازیکنان رو تامین کنه، باید رو به اسپانسرهایی بزنه و با پیشنهادات بی شرمانه اسپانسرها مواجه شه. اینجاس که می بینیم باید دستمون تو جیب خودمون باشه.

: شرکتایی که واسه پشتیبانی مالی از تیم، با اونا صحبت کردم، میگن که خانوم، شما با ما کمی مهربون تر و لطیف تر باش و چهارتا مهمانی با ما بیا.

صابری اضافه کرد: ما می خوایم ورزش رو در کشور رواج بدیم و جوانان رو از فساد دور نگه داریم اما واسه این که یه اسپانسر مالی داشته باشیم که بتونیم مخارج فوق العاده لازم تیم رو تامین کنیم، با دامای فساد مواجه میشیم. من باید به بازیکنانم بگم که فلان شرکت اینجور پیشنهادی داده؟

ایشون گفت: این تنها مشکل زهره صابری با اسپانسرها نیس و خیلی از مربیان دیگه هم به دلیل اینکه از عنوان کردن این موضوع دردناک شرم دارن، چیزی نگفته ان.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان صابری تهران اضافه کرد: بخاطر این یکی از اسپانسرها هفته گذشته واسه پشتیبانی از تیم قول مناسب داد و ساعت ۱۰ و نیم شب با من تماس گرفته و میگه آخر هفته کجایید؟ با چند بازیکن تیمت بیا و در ازای این کار،  ۲۰۰ میلیون تومن به تیمت کمک می کنم.