پیروزی شیرین استقلال برابر الهلال

esteghlalتیم فوتبال استقلال در شرایطی برابر الهلال عربستان به پیروزی رسید که قبل از این دو نماینده دیگه ایران در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا برابر دو نماینده دیگه عربستان شکست خورده بودن. شاگردان امیر قلعه نویی با این پیروزی انتقام دو شکست دیگه از عربستانیا رو گرفتن تا واسه صعود امیدهایشان چند برابر شه.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین روز از هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا امروز چهارشنبه با رقابتای گروه چهارم پیگیری شد که در یکی از دیدارهای این گروه تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه فصل بن عبدالعزیز به مصاف الهلال عربستان رفت. در این دیدار که نیمه اول اون با تساوی بدون گل تموم شد، شاگردان امیر قلعه نویی موفق شدن در آخر ۲ بر یه میزبان خود رو شکست بدن.

در نیمه اول استقلال در چند موقعیت می تونست دروازه حریف رو باز کنه اما حمله کنندگان این تیم دقت لازم رو نداشتن. امین موسوی در دقایق پایانی نیمه اول می تونست دروازه الهلال رو باز کنه که با ضربه ای کم دقت توپ رو به بیرون زد تا نیمه اول بدون رد و بدل شدن گلی به پایان برسه.

با شروع نیمه دوم الهلالیا انگیزه بالاتری واسه رسیدن به گل داشتن و استقلالیا هم دل به ضد حملات خوش کرده بودن. در دقیقه ۵۹ ضربه بازیکن الهلال به تیر افقی دروازه استقلال خورد و لحظاتی بعد سیدمهدی رحمتی یه موقعیت ایده آل رو از حریف گرفت. رحمتی در چند موقعیت دیگه مانع از باز شدن دروازه اش شد اما در دقیقه ۶۸ در آخر تسلیم ضربه سالم الدوساری شد تا بازی یه بر صفر شه.

پس از این استقلالیا با تلاشی دوبرابر به دنبال جبران این گل بودن که در دقیقه ۸۰ پژمان منتظری پیش تاخته ضربه ایستگاهی ارسالی مجتبی جباری رو به تور دروازه الهلال چسباند تا همه چیز از نو شروع شه. پنج دقیقه بعد از این گل آرش برهانی که لحظاتی پیش جانشین حاتمی در خط حمله شده بود با فرار از تله آفساید مدافعان الهلال با ضربه ای بغل پا واسه دومین بار دروازه تیم عربستانی رو باز کرد.

با این گل الهلالیا واسه رسیدن به گل تساوی به آب و آتیش زدن و حملاتی رو روی دروازه نماینده ایران پی ریزی کردن اما دفاع خوب استقلالیا مانع از به تساوی کشیدن بازی شد تا شاگردان امیر قلعه نویی با سه امتیاز با ارزش عربستان رو ترک کنن.

در دیگه دیدار گروه D هم العین امارات موفق شد با نتیجه ۲ بر یه الریان قطر رو شکست دهد. در این بازی اکوکو (۳۴) و الکس بروسکوئه (۷۰) واسه العین و دا سیلوا (۳۲) واسه الریان گل زدن.

در آخر روز سوم از دیدارهای گروه D لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال استقلال با ۷ امتیاز بالاترین جایگاه جدول رو نگهداشت و تیم های العین امارات با ۶ امتیاز، الهلال عربستان با ۳ امتیاز و الریان قطر با یه امتیاز به ترتیب رده های دوم تا چهارم رو از اون خود کردن.

noindex

Share this post

Post navigation

You might be interested in...