پیروزی استقلال تهران برابر گهر درود

تیمای گهر درود و استقلال تهران از ساعت ۱۳:۳۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه تختی درود به مصاف هم رفتن که این دیدار در آخر با گل دقیقه ۶۶ ایمان موسوی به سود استقلال تموم شد.

به گزارش ایسنا،هر دو تیم در نیمه اول موقعیتای نصفه ونیمه ای روی دروازه حریف ساختن ولی در کل برتری هیچ کدوم از دو تیم مشخص نبود.

با شروع نیمه دوم دو تیم بر حملات خود اضافه کردن. آبی پوشان در حالی که توپ و میدون رو در اختیار داشتن، در دقیقه ۶۶ به گل رسیدن. گل آبیا رو سید ایمان موسوی با ضربه سر به ثمر رساند تا در اولین بازی اش واسه استقلال گلزنی کرده باشه. هم اینکه خسرو حیدری در این بازی از داور کارت زرد گرفت.

این دیدار که پس از صعود گهر به لیگ برتر اولین بازی این تیم در دورود حساب می شد، با استقبال زیاد تماشاگران همراه بود؛ طوریکه تماشاگران واسه دیدن بازی روی پشت بام خونهای دور و بر زمین بازی رفته بودن. این موضوع ای بود که قبل از مسئولان باشگاه استقلال نسبت به اون اعتراض داشتن و می گفتن که ورزشگاه تختی دورود ظرفیت پذیرش تماشاگران این بازی رو نداره.

با اینحال که روز گذشته باران بسیار شدیدی در دورود باریده بود، به خاطر همین بازی دو تیم به جای دیروز، امروز (شنبه) برگزار شد، چمن ورزشگاه تختی از وضعیت تقریبا خوبی بهره مند بود و هوا هم نسبت به روز قبل آفتابی و مطلوب بود.

استقلال با این پیروزی در مرحله یه چهارم پایانی جام حذفی باید به مصاف ابومسلمی بره که دیروز با شکست صبا پا به این مرحله گذاشته.

ورزش ۳

Share this post

Post navigation

You might be interested in...