پیام جالب دبیرکل AFC به علی کریمی

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیامی نسبت به خداحافظی علی کریمی عکس العمل نشون داد.

به گزارش آلامتو به نقل از ایسنا، خداحافظی علی کریمی از دنیای فوتبال می تونه در کمتر از ۲۴ ساعت به تیتر یه سایت AFC تبدیل شه. خداحافظی یکی از بزرگترین بازیکنان قرن فوتبال قاره قدیمی، بهونه ای شد واسه نامه نگاری هفته نامه تماشاگران امروز با مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا. داتو آلکس سوسی، دبیرکل AFC، بعد از گذشت دو روز، با جملاتی موضع کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره خداحافظی جادوگر فوتبال ایران رو گفت:

اون چیزی که علی کریمی واسه فوتبال آسیا به ارمغان آورده، فوق العاده س. نه فقط در ایران بلکه در سرتاسر آسیا و حتی بالاتر از اون، درخشش اون در زمین فوتبال مورد تشویق بسیاری قرار گرفت. درون زمین، اون یه جادوگر بود و با لیاقت عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۰۴ آسیا رو به دست آورد. با حضور موفقیت آمیزش در باشگاههای بزرگ اروپایی مثل بایرن مونیخ و شالکه ۰۴ اون به جمع بازیکنان حرفه ای نخبه فوتبال آسیا که در خارج از این قاره بازی کردن، ملحق شد.

تیم ملی فوتبال ایران و هوادارانش همیشه دلتنگ اون هستن اما من مطمئن هستم کریمی دوباره و این بار در قامتی نو به فوتبال برمی گرده و به خدماتش به فوتبال، ورزشی که به کمک اون تونست محبوب همه در سرتاسر قاره آسیا شه، ادامه میده.

بهترینا رو واسه اون آرزو دارم.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...