پیامد های سقوط شهاب سنگ در روسیه + عکس

 به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه تلویزیونی «راشا تودی»، داوطلبان و ماموران امداد و نجات روسیه بازم در حال تعمیر ساختمانای آسیب دیده به وجود اومده بوسیله سقوط شهاب سنگ و هم اینکه تعویض شیشه های شکسته شده در منطقه «اورال» این کشور هستن.

براساس این خبر، با وجود اینکه هزینه های مربوط به خسارت به وجود اومده بوسیله سقوط شهاب سنگ در روسیه بازم رو به زیاد شدنه، اما هنوز هیچ اثری از خود شهاب سنگ دیده نشده.

انفجار این شهاب سنگ که روز جمعه در روسیه انجام شده، به جراحت تقریبا هزار و ۲۰۰ نفر منجر شده و از طرف دیگه ساکنان هزاران خونه در بعضی از مناطق روسیه رو در برابر یخبندان شدید شبونه با دمای ۲۰ درجه سانتیگراد زیر صفر قرار داده.

براساس آمار رسمی ارائه شده بوسیله مقامات مربوطه، ۳ هزار و ۷۲۴ خونه و ۶۷۱ نهاد آموزشی و هم اینکه ده ها سازمان اجتماعی، پزشکی، ورزشی و تفریجی بر اثر انفجار شهاب سنگ آسیب دیده ان.

براساس اعلام روز شنبه هفته جاری وزارت امور اضطراری روسیه، عملیات تعمیر و بازسازی در منطقه «چلیابینسک» در مدت سه روز آینده تکمیل می شه. براساس اعلام این وزارت خونه، کارکرد شرکتای اساسی از جمله برق، حمل و نقل و کابلای تلفن روسیه به صورت طبیعی در جریانه و سازمانایی که از نظر اجتماعی اهمیت بیشتری دارن در اولویت اقدامات بازسازی در روسیه بعد از سقوط شهاب سنگ قرار گرفتن.

در ادامه این خبر آمده که انتظار میره صدها مدرسه در روسیه که شیشهاشون به دنبال سقوط شهاب سنگ شکسته شده از روز دوشنبه هفته جاری (فردا) فعالیت خود رو از سر گیرند و این در حالیه که حدود ۲۸۹ دانش آموز روسی به دلیل بستری شدن در بیمارستان، به این زودی در کلاسای درسی خود حاضر نمی شن.

راشا تودی در ادامه با اشاره به گزارشای ضد و خلاف منتشر شده اشاره کرده و نوشته که با در نظر گرفتن اینکه شرکتای بیمه در روسیه از تامین هزینه های مربوط به جبران خسارتای به وجود اومده بوسیله سقوط شهاب سنگ سر باز زده ان و این حادثه رو حادثه طبیعی نامیده ان، صاحبان منازل در منطقه آسیب دیده در روسیه باید شخصا واسه جبران خسارتای وارد شده بعد از سقوط تیکه های شهاب سنگ دست به کار شن.

این در حالیه که بعضی از مقامات روسی اعلام کردن که هزینه مربوط به بازسازی مناطق آسیب دیده رو تامین می کنن و همین امر منجر شده که بعضی از وبلاگ نویسان به شوخی مطالبی بنویسن مبنی بر اینکه بعضی از مردم روسیه از قصد شیشه منازل خود رو می شکنن تا به صورت رایگان از پنجره های دو جداره بهره مند شن.

براساس این خبر، با وجود خسارت بزرگ سقوط شهاب سنگ در روسیه، هنوز نشونه ای از کوچیک ترین تیکه شهاب سنگ سقوط کرده در این کشور دیده نشده و همین امر منجر شده که نظریه های مختلفی در فضای اینترنت منتشر شه.

روسیه شهاب سنگ

Share this post

Post navigation

You might be interested in...