پژو ۵۰۸ به ایران می آید! +تصاویر

با اینکه ایران خودروییا خاطره خیلی خوشی از واردات اجناس لوکس پژو ندارن، اما میخوان دوباره آزموده رو بیازمایند و خودرویی دیگه از این شرکت فرانسوی رو وارد کشور کنن.

طبق اخبار رسیده، گزینه ایران خودروییا در این مورد، «پژو ۵۰۸» است، محصولی که جزو تولیدات جدید پژو هستش و از ظاهری جذاب برخورداره. «پژو ۵۰۸» سال ۲۰۱۰ رونمایی و الان هم در بازار عرضه شده. اون طور که خبر می رسه، این خودرو انگار جانشین «پژو۴۰۷» کرده. بخاطر این، ایران خودرو هم می خواد ۵۰۸ رو روونه بازار داخل کنه تا انگار شکست خود در مورد عرضه پژو۴۰۷ رو جبران کرده باشه.

 

عرضه احتمالی پژو۵۰۸ در شرایطیه که ایران خودروییا حدود سه سال پیش هم مبادرت به واردات پژو۴۰۷ کردن، اما در آخر نتونستن کارنامه موفقی رو در این مورد از خود به جا بذارن. طبق گفته بعضی از ایران خودروییا، نبود تولید پژو۴۰۷ طی دو سال گذشته، دلیل شکست این خودرو در بازار ایران حساب می شه. حالا هم اگه نگاهی به خیابونای کشور بندازیم، متوجه میشیم که پژو۴۰۷ نتونست به جایگاه قابل قبولی در بازار خودرو کشور برسه. این خودرو رو شرکتی وابسته به ایران خودرو با نام «سیتکو» وارد بازار خودرو کشور کرد و این در شرایطیه که الان خبر خاصی در مورد سرنوشت این شرکت هم در دست نیس. با این حساب مشخص نیس که پژو۵۰۸ هم از راه سیتکو به ایران میاد، یا این کار از راه مدیریت فروش ایران خودرو انجام می شه.

گذشته از این مسائل، از اونجا که شاید پژو۵۰۸ در محدوده قیمتی ۵۰ میلیون تومن به بالا قرار داره، باید گفت این محصول در صورت ورود به ایران رقابت سختی با خودروهایی مانند سوناتا، آزرا و کمری داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *