پوشش جدید رزمندگان فلسطینی و تسلیحات پیشرفته مقاومت+عکس

منابع فلسطینی با منتشر کردن تصاویری از پوشش جدید نیروهای مقاومت در نبردهای دور و بر غزه در رویارویی با نظامیان صهیونیستی خبر میدن.

به گزارش آلامتو به نقل از ، منابع فلسطینی با منتشر کردن تصاویری از پوشش جدید و تسلیحات پیشرفته گروه های مقاومت فلسطین در نبردهای بی نظم دور و بر غزه خبر میدن.

به گفته این منابع گروه های فلسطینی در جنگ سوم غزه، به سلاحهای خاص تک تیرانداز مجهز شدن که یکی از پیشرفته ترین شکل های جور واجور اون در سطح جهان حساب می شه.

این نوع اسلحه تک تیرانداز به نام “اشتایر” (Steyr HS.50) اتریشیه که در ایران ساخته شده. این منابع اعلام کردن: اتریش در سال ۲۰۰۵ این نوع تک تیرانداز رو به ایران فروخته و ایرانیها بعد اون رو به صورت انبوه تولید کردن.

Steyr HS.50 اشتایر

منابع فلسطینی با اشاره به اینکه برد موثر این اسلحه ۱۵۰۰ متره ، اعلام کردن: این یکی از بهترین شکل های جور واجور تک تیرانداز در سطح دنیاس که حزب الله اون رو از راه دریا به گروه های فلسطینی در غزه رسونده. منابع صهیونیستی هم با اشاره به تسلیحات جدید گروه های مقاومت فلسطینی از حضور دو نیروی آموزش دهنده خبره در غزه واسه آموزش به کار گیری این نوع تسلیحات به گروه های مقاومت خبر دادن.

Steyr HS.50 اشتایر

نکته مهم دیگه در نبردهای زمینی غزه پوشش جدید نیروهای مقاومت فلسطینه که واسه استتار و مخفی شدن در مناطق دور و بر غزه مورد استفاده قرار گرفتن.

Steyr HS.50 اشتایر

noindex خبرگزاری مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *