پایان نامه درباره خانواده ها، طرح و نقش


Widget not in any sidebars
سبک کلاسیک یکی از سبک های پر طرفدار نزد خانواده های ایرانی می باشد. برای انتخاب اکسسوری هایی که سبک کلاسیک را با خود به همراه بیاورند بایستی با حساسیت بیشتری عمل کرد. یکی از ابزار های اصلی در طراحی داخلی کلاسیک انتخاب نوع دیوار پوش می باشد. زمانی که شما یکی از سبک های دکوراسیون داخلی را برای خانه ی خود انتخاب می کنید بهتر است کاغذ دیواری ها را نیز متناسب با همان سبک انتخاب کنید. تلفیق سبک مدرن و کلاسیک نیز بسیار زیبا است، جلوه ای که تلفیق مدرنیته و طرح کلاسیک به خانه ی شما می دهد بسیار چشم نواز است. برای تلفیق این دو طرح می توانید از اشیا مدرن و کلاسیک استفاده کنید، استفاده از اکسسوری های کلاسیک در کنار کاغذ دیواری کلاسیک می تواند زیبایی خانه ی شما را دو چندان کند. اگر طرفداران گیاهان خانگی هستید بهتر است از دیوار هایی با پس زمینه ی تیره تر استفاده کنید تا گل ها جلوه ای بهتر در منزل ایجاد کنند.

کاغذ دیواری برجسته

یکی از طرح های شیک و زیبای کاغذ دیواری طرح های برجسته می باشد، این نوع کاغذ دیواری در طرح های مختلف موجود می باشد. طرح های کاغذ دیواری برجسته همانطور که از نامش پیدا است دارای رگه های قابل لمس می باشد که همین ویژگی باعث محبوبیت آنها در بین دوست داران کاغذ دیواری شده است.

مدل های مختلف کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری برجسته نیز همچون کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری فضای خانه شما را خاص می کند. طرح و نقش های موجود در روی این کاغذ دیواری به صورت بر جسته بوده و در انواع طرح های مخملی و الیافی موجود می باشند. این نوع از کاغذ های دیواره نسبت به انواع ساده تر آن دارای هزینه های بالاتری هستند و اغلب در تزئین دیوار های خانه های لوکس و گران قیمت مورد استفاده قرار میگیرد. کاغذ دیواری برجسته برای سبک های دکوراسیون مدرن و کلاسیک می توانند انتخابی هوشمندانه باشند. این نوع کاغذ دیواری در طرح های گل، سنگ و اشکال هندسی و … در بازار موجود می باشد و متناسب با مکانی که می خواهید کاغذ دیواری را در آنجا نصب کنید نوع و طرح آن را انتخاب کنید.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...