پایان نامه درباره انواع مدل های، نمای ساختمان


Widget not in any sidebars

در این بخش می خواهیم شما را با چگونگی نصب کاغذ دیواری آشنا کنیم. زمانی که شما تصمیم میگیرد دیوار های خود را رنگ آمیزی کنید، باید دردسر های بسیاری را متحمل شوید. بوی تند، مدت زمانی که باید منتظر خشک شدن رنگ بمانید و بهم ریختگی خانه و خارج کردن و.سایل منزل از جمله ی این دردسر ها است. اما از زمانی که کاغذ دیواری به عنوان یک دیوار پوش به بازار معرفی شد باعث شد تا دردسر های رنگ از بین برومد، سهولت در نصب، سرعت بالا و تنوع در طرح و رنگ کاغذ دیواری موجب شد این متریال به سرعت جایگزین رنگ شود. کاغذ دیواری را معمولا به کمک چسب مخصوص می چسباند که فاقد بو بده و به سرعت خشک می شود. چسب هایی که از درز کاغذ های دیواری بیرون زده اند به سهولت توسط دستمال نمدار پاک می شوند .پیش از نصب کاغذ دیواری به یک قلموی بزرگ، کاردک پلاستیکی، چسب کاغذ دیواری، تیغ موکت بر و خط کش نیاز دارید. پس از اینکه وسایل مورد نیاز را تهیه کنید نوبت به زیر سازی می رسد. محلی که قرار است بر روی آن کاغذ دیوای کار شود بایستی عاری از هر گونه نم باشد. بنابراین علاوه بر از بین بردن رطوبت دیوار، منبع آن را نیز باید شناسایی کنید تا کاغذ دیواری ها طول عمر بیشتری داشته باشد.

نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق نشیمن

معمولا در هر خانه ای اتاق نشیمن و پذیرایی جز قسمت های مهم تلقی می شود و چون اکثر دور همی ها در آنجا اتفاق می افتد، زیبایی و آرامش این بخش از خانه بسیار هائز اهمیت است. دکوراسیون اتاق نشیمن و چیدمان و انتخاب رنگ ها نشان دهنده سلیقه مو شخصیت صاحب خانه است از این رو طراحان داخلی و افراد به این بخش از خانه اهمیت بیشتری می دهند. کاغذ مخصوص اتاق پذیرایی شیک تر، خاص تر، گران تر از کاغذ دیواری هایی است که برای سایر بخش های خانه مورد استفاده قرار میگیرد. برای تهیه کاغذ دیواری اتاق نشیمن می توانید از مشاوره رایگان تیراژه هارمونی استفاده کنید.

کاغذ دیواری مدرن

کاغذ دیواری سه بعدی اتاق نشیمن

اتاق نشیمن در منزل یکی از مهم ترین بخش ها و زیبایی آن بیشتر مورد توجه افراد و طراحان داخلی است. از این رو افراد معمولا سعی می کنند خاص ترین، گران ترین و زیباترین اکسسوری ها در اتاق نشیمن قرار دهند. کاغذ دیواری سه بعدی گزینه ای بسیار مناسب برای طراحی این بخش از خانه می باشد. در زیر می توانید نمونه هایی بسیار زیبا از کاغذ دیواری سه بعدی را ببینید.

انواع مدل های کاغذ دیواری

  • کاغذ دیواری مدرن
  • کاغذ دیواری کلاسیک
  • کاغذ دیواری برجسته
  • کاغذ دیواری سه بعدی
  • کاغذ دیواری تصویری
  • کاغذ دیواری ساده
  • کاغذ دیواری راه راه و چهارخانه
  • کاغذ دیواری گلدار

کاغذ دیواری مدرن

امروزه مدرنتیه و طرح های مدرن در دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان ها جلوه ای ویژه دارد. یکی از اکسسوری هایی که می تواند فضای مدرن را در خانه های شما ایجاد کند استفاده از کاغذ دیواری های مدرن است. طرح های کاغذ دیواری مدرن بسیار زیاد است و این اختیار را به طراحان داخلی داده است تا متناسب با هر سلیقه و خواسته ای کاغذ دیواری مناسب را انتخاب کنند. رایج ترین طرح کاغذ دیواری مدرن طرح های هندسی و انتزاعی است که عموما دارای ترکیب رنگ های فراوان و شادی هستند. عنصر اصلی در طراحی و تولید کاغذ دیواری مدرن خلاقیت است و همین امر آنها را به تابلو های هنری بزرگ تبدیل کرده است. این نوع کاغذ دیواری برای افرادی که تمایل دارند متفاوت باشند و فضایی خاص در خانه ی خود ایجاد کنند بسیار مناسب است. کاغذ دیواری های مدرن معمولا دارای طرح های شلوغی هستند و باید در ترکیب با کاغذ دیواری های ساده و به مقدار بسیار استفاده نشود. دیوار های اصلی در اتاق پذیرایی، اتاق خواب ها و … همواره گزینه های مناسب برای استفاده از انواع کاغذ دیواری جدید است.

کاغذ دیواری کلاسیک

Share this post

Post navigation

You might be interested in...