فیزیوتراپی در منزل


در دنیای امروز یک نوع روش درمانی وجود دارد که نیاز به جراحی و استفاده دارو ندارد. این روش فیزیوتراپی نام دارد .
فیزیوتراپی برای درمان کردن بیماری های ماهیچه ای و یا اسکلتی و اختلالات عصبی است که از جریان های الکتریکی ، ماساژهای دستی ، تمرینات خاص ورزشی و عوامل دیگر فیزیوتراپی استفاده می شود . هدف فیزیوتراپی در ابتدا پیشگیری از بیماری ها و سپس درمان کردن آنها و توانبخشی و بازگرداندن فرد بیمار به زندگی عادی می باشد.
فیزیوتراپی در منزل برای افرادی که به دلایلی مثل سن بالا،جراحی سنگین ،آسیب دیدگی و شکستگی ،سکته مغری توانایی برای خروج از منزل ندارن مناسب است. فیزیوتراپی در منزل بسیار حساس و تخصصی است برای این کار بهتر است حتما از فیزیوتراپیست کمک گرفته شود.

مزایای فیزیوتراپی در منزل برای بیماران
1- جلوگیری از آسیب هایی که بیمار در طول انتقال میتواند ببیند
2- حفاظت از خود در برابر عوارض جانبی که ممکن است در هنگام بازگشت به خانه رخ دهد
3- محرمانه بودن بیمار حفظ میشود
4- روان شناختی در منزل بیمار بهتر از کلینیک است
5- در منزل بیمار از کالاهای خود استفاده می کند که بهداشت و ایمنی را بالا می برد
6- برای جلوگیری از اثرات جانبی تغییر محیط در بیماران مانند آلزایمر

افراد با این شرایط بهتر است به ما اعتماد کنند و اجازه دهند متخصصین و فیزیوتراپیست های با تجربه سروش سلامت با تجهیزات کامل به منزل شما بیایند.زمان رسیدن متخصصان ما به منزل شما یک ساعت می باشد که ممکن است به علت ترافیک و یا درخواست خود بیماران زمان تغییر کند.

کلینیک فیزیوتراپی سروش سلامت جهت ارتقاء سطح خدمات خود و راحتی بیماران خدمات فیزیوتراپی را در تمامی 22 منطقه تهران بصورت شبانه روزی و در منزل شما انجام میدهد.همچنین فیزیوتراپی در منزل در ایام تعطیل نیز انجام میشود . کارشناسان ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی سوالات و مشاوره به شما هستند.
خط اختصاصی فیزیوتراپی در منزل  سروش سلامت 09201881213

برای اطلاعات بیشتر در مورد فیزیوتراپی به سایت کلینیک سروش سلامت به آدرس زیر مراجعه کنید.
http://www.physiosoroush.ir