تحقیق با موضوع بازارهای مالی، سرمایه گذاری


Widget not in any sidebars

ارسال پول به خارج از کشور، می‌تواند دغدغه بسیاری از افراد باشد. افرادی که شخصی از اعضای خانواده یا نزدیکانشان در خارج از کشور به تحصیل، کار یا زندگی مشغول هستند، یا افرادی که با خارج از کشور مراودات مالی و بازرگانی دارند و برای مقاصدی مثل دریافت نمونه محصول نیاز به ارسال حواله ارزی دارند.
دانشجویان، بازرگانان، توریست‌ها و افرادی که قصد مهاجرت به کشوری دیگر دارند، جزو افرادی هستند که بیش از هر فرد دیگری به ارسال پول از ایران به خارج از کشور وابسته هستند. در حال حاضر محدودیت‌هایی برای ارسال پول از ایران وجود دارد که کار این افراد را بسیار سخت کرده است.
وسترن یونیون بدون شک یکی از سریع‌ترین راه‌های ارسال پول به خارج از کشور است. شما با استفاده از امکانات وسترن یونیون می‌توانید تنها در عرض چند ساعت مبالغ مختلف پول را به سراسر دنیا ارسال کنید. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این سیستم، عدم نیاز به حساب بانکی است. برای ارسال حواله وسترن یونیون، هر دو طرف فرستنده و گیرنده پول تنها به یک پاسپورت نیاز دارند.
اما در حال حاضر و با توجه به تحریم ها ، برای ایرانیان امکان استفاده از این سرویس توسط صرافی ها وجود ندارد.
کیف پول فارکسر یک از خدمات ارائه شده توسط کارگزاری فارکسر است.این مسئله به ما امکان میدهد تا به دور از خطر سازمانهای نظارتی در رابطه با پولشویی و تحریم ها، وجه شما را منتقل کنیم.در اظهار نامه این انتقال ذکر میشود که این وجه سود سرمایه گذاری شما در بازارهای مالی بین المللی ست.
تنها کافیست وجه خود را از طریق ارزهای الکترونیکی به اکانت خود در کیف پول فارکسر منتقل نموده و در بیش از 500000 شعبه وسترن یونیون که در بیش از 185 کشور دنیا وجود دارد ، حواله خود را نقدا دریافت کنید.