انتخاب کادوی تولد برای همسر

 
 
کادوی تولد برای همسر ؟
هدیه گرفتن تجربه شیرینی است که هرگز از حلاوت آن کم نمی شود. هدیه دادن یک راه ساده برای نشان دادن عشق و علاقه در بین زوجین است که می تواند در مناسبت های گوناگون انجام شود. یکی از مناسبت هایی که هر سال تکرار می شود، روز تولد همسر است. فراموش کردن کادوی تولد همسر کار پسندیده ای نیست و ممکن است پیامدهای بدی داشته باشد. همین امروز روی تقویم روز تولد همسرتان را علامت بزنید و برای آن روز یک هدیه عالی را تدارک ببینید.
۱سبد گل کادوی تولد برای همسر
گل ها در همه دنیا برای مناسبت های مختلف هدیه داده می شوند. رایج ترین هدیه برای تولد همسر همین گل های رنگارنگ و زیباست. اگر همسرتان به کارهای باغبانی و گلکاری علاقه مند است می توانید یک گلدان گل طبیعی را هدیه دهید. نگهداری از این گلدان برای همسرتان بسیار خوشایند و دوست داشتنی است. اگر فضای کافی برای نگهداری از گلدان های بزرگ را ندارید، از گلدان های کوچک فانتزی و کاکتوس های کوچک الهام بگیرید. گیاه کاکتوس از زیباترین گونه های گیاهی برای نگهداری در فضای محدود است که تنوع زیادی هم دارد. کادوی تولد برای همسر را مطابق با سلیقه او انتخاب کنید.
۲کادوی تولد برای همسر رمانتیک
هئیه تولد می تواند یک احساس، رفتار و یا حتی یک نگاه باشد. اگر همسر رمانتیک و عاشق پیشه ای دارید می توانید او را در روز تولد به یک رستوران لوکس برده و یک شام دو نفره را در فضایی متفاوت تجربه کنید. برخی از رستوران ها با هماهنگی قبلی، کیک تولد و تزئینات را هم آماده می کنند. پیشنهاد می کنم از فضاهای متفاوت تری برای سورپرایز کردن همسرتان ایده بگیرید. رستوران با موزیک زنده، رستوران بین المللی و رستوران های خارج از شهر هم ایده مناسبی هستند. همراه با صرف شام، می توانید با یک کادوی غیر منتظره او را غافلگیر کنید. مطمئن باشید خاطره این شب فراموش نشدنی تا همیشه باقی خواهد ماند.
۳–  سفارش نقاشی چهره کادوی تولد برای همسر
هدایایی که خاطرات را زنده می کنند همیشه به قلب همسرتان پل می زنند. هدیه ای اصیل و استثنایی به همسرتان بدهید که همیشه خاطرات خوش را تداعی کند. نقاشی چهره از روی عکس کادویی با اصالت است که ریشه در تاریخ دارد. شاید در گذشته های دور، نقاشی های پرتره از شخص، مخصوص درباریان و افراد متومل جامعه بود ولی این روزها نقاشی چهره از روی عکس، هنری مردمی و در خدمت همه افراد جامعه است.  نقاشی چهره مختص به سن و سال خاصی نیست و برای هم خانم ها و هم آقایان هدیه ای غافلگیر کننده است. این روزها نقاشی چهره از روی عکس به عنوان کادوی تولد برای همسر، بسیار محبوب شده است. پیشنهاد می کنم یک عکس دو نفره خاطره انگیز را برای سفارش نقاشی انتخاب کنید.
۴کادوی تولد برای همسر: کادوی مردانه
با توجه به علاقه و یا شغل همسرتان یک کادوی تولد مناسب را تهیه کنید. پوشاک و لوازم ورزشی، لوزم نوازندگی مثل گیتار یا تار، جعبه ابزار، عینک آفتابی، شارژر موبایل، لوازم ماهیگیری، ست لوازم اصلاح شامل دستگاه ریش تراش، افترشیو و نرم کننده صورت، کیف و کمربند چرمی، ادوکلن و عطر مردانه، نمونه هایی از کادوی تولد برای همسر هستند که خانم ها می توانند تهیه کنند.
۵کادوی تولد برای همسر: کادوی زنانه
آقایان با کمی دقت می توانند یک هدیه شیک و زیبا را برای همسر تهیه کنند. با توجه به بودجه از لیست زیر یک یا چند کادوی تولد برای همسر را انتخاب کنید: جواهرات، ست لوازم آرایش، کرم مرطوب کننده، ضد افتاب و کرم دور چشم، انواع پوشاک مجلسی، عطر زنانه، لباس، لوازم ورزشی، واکمن، دستگاه پخش موسیقی.
هدیه باید با تواضع و احترام به همسرتان تقدیم شود. کادوی تولد برای همسر هر چه که باشد، می تواند در هاله ای از عشق و محبت داده شود. هدیه سالگرد ازدواج، هدیه تولد و هدیه ولنتاین، بهانه ای برای ابراز علاقه در فضایی صمیمانه را ایجاد می کنند. تا فرصت باقیست برای خلق لحظات باشکوه زندگی و ثبت خاطرات خوش، یک تصمیم مهم بگیرید.
مرجع: تالیف مجله گالری آرتمیز