ردیابی گوشی اندرویدی از راه گوگل با ۳ قدم راحت "

 

م کردن گوشی، دزدیده شدن اون، جا گذاشتن یا اتفاقاتی مثل اون، الان به نگرانی ی Smart Phone-دارها تبدیل شده. در این مقاله به شما نحوه ردیابی گوشی اندرویدی از راه گوگل رو آموزش میدیم. با ما باشین تا در این باره بیشتر بدونین.

پیش نیازها

توجه داشته باشین که واسه استفاده از این راه حل باید اول: باید گوشی شما وصل به اینترنت باشه و دوم اینکه حساب کاربری گوگل رو در گوشی خود اضافه کرده باشین.

اضافه کردن حساب کاربری گوگل (جی میل) به گوشی

شما باید پس از درست کردن یک حساب کاربری گوگل اونو در گوشی خود اضافه کنین واسه این کار به آدرس زیر برید:

Setting > accounts > add accounts

و بعد حساب کاربری گوگل خود رو اضافه کنین.

https://www.chetor.com/wp-content/uploads/2017/06/avc_add-G-Account.mp4

پیدا کردن گوشی

مرحله اول

وارد سایت Google شید و Find My Phone رو سرچ کنین و روی گزینه Find your phone – My Account – Google کلیک کنین یا اینکه مستقیما به آدرس زیر برید:

www.myaccount.google.com/find-your-phone

مرحله دوم

در این مرحله، در صورتی که به حساب گوگل خود وارد نشده باشین، از شما خواسته می شه که وارد اون شید. بعد گوشی مورد نظر خود رو که می خواید پیدا کنین اینجا باید انتخاب کنین. توجه داشته باشین که اگه اسم گوشی خود رو در این قسمت نمی ببینن، به طور حتم حساب گوگل خود رو به گوشی اضافه نکردین یا از اون خارج شدین. پس از کلیک روی گوشی خود، از شما خواسته می شه تا دوباره رمز عبور خود رو وارد کنین.

  هشتمین جشنواره تجارب برتر تربیتی | کاملترین نمونه های رایگان سالتحصیلی 97-98

مرحله سوم

شما در این صفحه و در قسمت Ring or locate your phone می تونین با استفاده از دکمه ی Locate از محل تقریبی گوشی خود مطلع شید و یا با زدن دکمه ی Ring به مدت ۵ دقیقه گوشی خود رو حتی اگه در حالت بی صدا باشه، به حالت صدادار درآرین.

می تونین در این صفحه، صفحه گوشی خود رو از راه دور قفل کنین، از حسابای خود خارج شید یا حتی همه اطلاعات موجود در گوشی تون رو پاک کنین.

https://www.chetor.com/wp-content/uploads/2017/06/avc_how-to-find-the-phone.mp4

تهیه شده در: Chetor.com

دیدگاهتان را بنویسید